Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Dakzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Biljart/ Pool tafels |
| Spa en ontspanning Stoomcabine | Kindvriendelijk Speelzaal | Airconditioning |
Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja Guarujá van 60 m² heeft een zwembad en ligt binnen 200 meter verwijderd van Pavilhão Carro Fúnebre de Santos Dumont. Het appartement kan tot 4 huisvesten.
Gasten van het 1-slaapkamer appartement kunnen het centrum van Guarujá bereiken met een wandeling van 5 minuten en de Shopping La Plage bezoeken, op wandelafstand van nog geen 5 minuten hiervandaan. Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja is gevestigd op ongeveer 3 km van Marine Terminal Sucocitrico Cutrale. Deze accommodatie ligt binnen 25 minuten te voet van het Mirante do Morro da Caixa D'Água.
Dit appartement is uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders en garandeert het comfort van de gasten met airconditioning. Voor extra comfort vindt u hier 2 badkamers. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.
Naast koffie- en theevoorzieningen heeft Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja een ingerichte keuken met een koelkast en een oven. Pref Saladino treinstation is op circa 50 km afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Feirinha das Asturias1,9 km
- Praia do Tombo2,5 km
- Praia do Bueno3,6 km
- Fort van Andradas3,8 km
- Ilha Pompeba800 m
- Jardim Astúrias2 km
- Uitkijkpunt Morro da Caixa D'Agua2,1 km
- Enseada Beach3,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas91 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Lift
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Overdekt seizoensgebonden zwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Stoomcabine
- Fitnesscentrum
- Biljart/ Pool tafels
Diensten
- Huishouding
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja?
Gasten van Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Guaiuba Strand, op circa 4 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Mirante do Morro da Caixa D'Água (2 km) en Marine Terminal Sucocitrico Cutrale (3 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja?
Het duurt 5 minuten lopen om van Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja?
De prijs van het boeken van Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja is $132. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja?
Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Wat is de grootte van Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja?
Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja bestaat uit 60 vierkante meters. - ❓
Heeft Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja een eigen zwembad?
Flat Golden Beach Praia De Pitangueiras Guaruja heeft, natuurlijk, een zwembad.